2022.gada 12. augusts

Klāra, Vizma

Slavenā Ričarda Brensona ieteikumi veiksmīgam biznesam: TOP 10

Slavenā Ričarda Brensona ieteikumi veiksmīgam biznesam: TOP 10

Kompānijas "Virgin Group" dibinātājam Ričardam Brensonam ir bijusi liela pieredze biznesa uzsākšanā. Viņš ir gatavs dedzīgo dalīties tajā, ko iemācījies. Portāls "Delfi" piedāvā 10 viņa sniegtos populārākos ieteikumus labam biznesam.

 

 

1. Ieguldi veselībā

 

 

Nepieciešams ieguldīt tajā, lai arvien pilnveidotos un ieguldītu pūles un līdzekļus savas fiziskās un mentālās formas uzturēšanā - veselīgā dzīvesveidā.

 

2. Īstais laiks sava biznesa sākšanai

 

Nepieciešams apsvērt visus apstākļus, lai aizietu no algota, stabila darba, un lēktu nezināmajā - sāktu pats savu biznesu. Tam nepieciešama drosme un rūpīga izvērtēšana.

 

3. Formulē misiju

 

Ir nepieciešams skaidri formulēt, kas ir uzņēmuma misija, jo tas daudz ko nozīmē. Tāpat lieti noder sava moto formulēšana.

 

4. Panākumu noslēpums: neveiksme

 

Ja tu līdz šim vēl neesi izgāzies un piedzīvojis neveiksmi, tad neesi vēl biznesā pietiekami ilgi. Neveiksmes ir vēlāko panākumu daļa - tās nepieciešams pārvarēt un iet tālāk, kā arī gūt prieku no procesa.

 

5. Sekmē savu darbinieku apmieinātību

 

Atrast izcilu talantu ir pietiekami grūti, bet panākt, lai darbinieki ir apmierinātu un paliek kompānijā, nevis no tās aiziet. Nevajag gaidīt, kamēr darbinieks atnāk un saka, ka ir gatavs iet prom, bet jau pieņemot viņu darbā ir jābūt skaidram, vai un kā viņa plāni, mērķi un iespējamā karjeras izaugsme sakrīt ar kompānijas uzstādījumiem.

 

6. Laukā no komforta zonas

 

Iziešana no komforta zonas ir nenovēršana, ja tu vēlies būt veiksmīgs biznesā. Nepieciešams riskēt un uzņemties jaunus izaicinājumus.

 

7. Pieci mātes padomi

 

Pieci padomi, ko Brensons iemācījies no savas visnotaļ aktīvās un atraktīvās mātes Evas Brensones, ir:

a) nenožēlo pagātnē pieļautās kļūdas;

b) mācies izdzīvot un dari to ātri;

c) cilvēks ir katra biznesa nozīmīgākā daļa - liec citus, nevis savas intereses priekšplānā;

d) stāvi ar abām kājām uz zemes - neļauj pirmajām veiksmēm sevi padarīt iedomīgu;

e) ikviena diena ir lielisks sākums, lai apgūtu ko jaunu.

 

8. Ikdienas piepūle

 

Visveiksmīgākā biznesa pamatā ir ikdienas pūliņi un pašmotivācija strādāt katru dienu ar pilnu atdevi, spītējot grūtībām un stresam.

 

9. Biznesa ideju avots – pasaule visapkārt

 

Iedvesmas avoti var būt ikdienas darba un privātās dzīves norises. Vienkārši tās nepieciešams pierakstīt un attīstīt tālāk, jo tā iespējams nonākt pie risinājuma, kas ir labāks par tirgū patlaban pieejamo.

 

10. Vienmēr gatavībā

 

Tev jābūt vienmēr gatavam savam biznesam jebkurā laikā un vietā.

Atstājiet komentāru