2022.gada 27. jūnijs

Malvīne, Malvis

Jods un pārtikas soda, lai vienmēr ir pie rokas

Jods un pārtikas soda, lai vienmēr ir pie rokas

Daudzos gadījumos antibiotikas ir nepieciešamas, bet ļoti bieži iespējams iztikt bez tām. Pietiek ar jodu un dzeramo sodu, informē portāls abiem.lv..


Jods un pārtikas soda, lai vienmēr ir pie rokas

 
 

Daudzos gadījumos antibiotikas ir nepieciešamas, bet ļoti bieži iespējams iztikt bez tām. Pietiek ar jodu un dzeramo sodu.

Strutainas angīnas gadījumā, vairākas reizes dienā iezied mandeles ar dzeramo sodu, iemērcot tajā slapju pirkstu, un pēc tam divu stundu laikā neēdiet un nedzeriet.

Deguna dedzināšanas un sausuma un pat klepus gadījumā, iesmērējat degunu ar slapju pirkstu iemērktu dzeramā sodā un kādu laiku ievelciet nāsīs gaisu. Šī procedūra atbrīvos jūs no iesnām un klepus. Dzeramā soda ir lielisks līdzeklis pret sinusīta saasināšanos, ja vien jūs to varētu sākt ārstēt no pašā sākuma.

Vislabākie pilieni iesnu gadījumā: 6-7 pilieni joda tinktūras vai dzeramās sodas šķipsniņa, kas pievienota 2 tējkarotēm vārīta ūdens.
 
Iesnu gadījumā ir lietderīgi joda inhalācijas: atverot pudelīti ar jodu, dziļi ieelpojiet tā iztvaikojumus vispirms ar vienu, tad ar otru nāsi – jo biežāk, jo labāk.

Sausa klepus gadījumā vairākas dienas uz nakti iesmērējat krūškurvi ar jodu. Procedūra palīdz arī laringītā gadījumā

Lai novērstu infekcijas nokļūšanu brūcē, iesmērējat brūci ar joda, bet uz griezuma uzliekat ar jodu piesūcinātu plāksteri. Jods paveiks patiesi maģisku iedarbību pat tad, ja jau ir sācies iekaisuma process, procedūru atkārtot 4-5 reizes.

Jods palīdz viegla ginekoloģiska iekaisumu gadījumā – ar to vajag iesmērēt vēdera apakša daļu 3-4 vakarā pēc kārtas.

Nemēģini izvilkt skabargu ar adatu, lai cik dziļi viņa būtu. Nosmērējat šo zonu ar jodu (iespējams, ka procedūru vajadzēs atkārtot vairākas reizes), un skabarga “sadegs”.

Sasitumu un sastiepumu arī var izārstēt, ja sāpīgu vietu sasmērēt ar joda šķīdumu. Atjaunošanas process paātrināsies, un vēlāk, mainoties laika apstākļiem, sāpīga vieta neatgādinās par sevi.

Tie, kuri cieš no nagu sēnītes, zina, cik grūti ir izārstēt šo slimību. Ļoti nepatīkami attīstās nagu plāksnes deformācija.

Labu efektu var panākt jodu: uztaisāt ar  karstu vannu kājām vai rokām, ar vīli noņemat nagu virspusējo kārtu, apstrādājat tos ar jostu un pēc tam pārklājat ar laku. Procedūru atkārtojat katru nedēļu.

Daži joda pilieni nelielā ūdens daudzumā ir iedarbīgs līdzeklis kuņģa un zarnu trakta traucējumiem.

Pārliecināti, ka jods un dzeramā soda ir neaizstājami arī citos gadījumos, bet arī uzskaitītajam ir jāpārliecina visi – šie ārstnieciskie līdzekļi vienmēr ir nepieciešami mājas aptieciņā.

Avots: abiem.lv

Atstājiet komentāru