2022.gada 10. augusts

Audris, Brencis, Inuta

Kā izvēlēties atbilstošāko dāvanu vīrietim? 3 dāvanu idejas

Kā izvēlēties atbilstošāko dāvanu vīrietim? 3 dāvanu idejas

Dāvanu iegāde pretējam dzimumam var būt visai liels pārbaudījums un izaicinājums, it īpaši, ja cilvēku labi nepazīstam. Lai arī atrast dāvanas vīrietim nav vienkārši, ir veidi, kā šo uzdevumu atvieglot. Un par to vairāk pastāstīsim raksta turpinājumā.

Ko vajadzētu atcerēties, pērkot dāvanu vīrietim?

Mēs reizēm mēdzam sarežģīt vienkāršas lietas, tostarp dāvanu iegādi, taču patiesībā ir iespējams iepriecināt otru cilvēku, pašam nezaudējot prieku un pateicību.

- Noskaidro šī cilvēka vajadzības. Šeit, iespējams, vajadzēs pielietot mazliet radošuma, lai iegūtu informāciju par personu, ja vien Tev jau tāda nav pieejama. Mēģini saprast, kādas lietas varētu cilvēkam noderēt viņa hobijiem vai darbam? Varbūt šai personai ir kādas specifiskas intereses, piemēram, iecienītākais seriāls vai grāmatas?

- Nepārcenties. Vīrieši attiecībā uz savām vajadzībām un vēlmēm mēdz būt visai tieši. Tāpēc pastāv iespēja, ka viņi neanalizēs žestu vai domu, ar kādu esi pasniegusi konkrēto dāvanu. Nav nepieciešams pavadīt nedēļas vai mēnešus, veidojot dāvanu, ja vien neesi pārliecināta par to, ka viņš to novērtēs.

- Novēro, ko šis cilvēks biežāk iegādājas pats sev. Ja ir iespēja, mēģini noskaidrot, vai ir kādas lietas, kuras viņš pērk biežāk. Piemēram, varbūt vīrietim patīk makšķerēt, un viņš regulāri pērk dažādus piederumus, vai arī kaut ko kolekcionē.

- Noskaidro, kā šis cilvēks pavada laiku. Iespējams, ka persona, kurai pirksi dāvanu, nav ļoti aktīva un dažādu hobiju cienītāja, taču vīrietis noteikti kaut kur tērē naudu. Varbūt viņš to iegulda auto, sportā vai apģērbā?

Trīs idejas noderīgām dāvanām vīriešiem

Grūti atrast cilvēku, kas nenovērtētu praktisku dāvanu, turklāt tieši vīrieši ir tie, kas vairāk priecājas saņemt lietas, kuras var izmantot, nevis nolikt uz plaukta. Piedāvājam trīs mūsdienīgas un noderīgas dāvanas, kas noderēs dažādu vecumu vīriešiem.

Bluetooth austiņas

Ikviens, kurš ikdienā klausās mūziku, noteikti novērtēs šādu mūsdienīgu dāvanu. Bluetooth austiņas cilvēki izvēlas arvien biežāk, un tam ir vairāki iemesli.

Pirmkārt, nav jāuztraucas par kaitinošo vadu samudžināšanos, otrkārt, tās var viegli paņemt līdzi jebkur, pat ielikt kabatā, ja vien neizvēlies lielās austiņas ar stīpu virs galvas. Treškārt, tās vienlīdz ērti var izmantot gan, lai klausītos mūziku, gan arī, lai netraucēti skatītos filmas un strādātu mājās, ja telpā atrodas citi cilvēki.

Sporta pulkstenis

Viedpulkstenis jeb sporta pulkstenis vai fitnesa aproce mūsdienās ir neatņemams daudzu cilvēku ikdienas aksesuārs. Tas vairs nav iecienīts tikai sportistu vidū, jo šie pulksteņi piedāvā plašu funkciju klāstu, kas atvieglo ikdienu un ļauj sekot līdzi savai veselībai, tostarp miega kvalitātei, stresa līmenim, sirds ritmam, noieto soļu skaitam, kā arī, protams, ļauj saņemt ziņojumus par zvaniem un aktivitātēm sociālajos medijos un citviet.

Viedpulksteņi pieejami dažādos dizainos – ir nopērkami gan moderna, gan klasiska stila modeļi katrai gaumei un budžetam.

Mugursoma

Arvien vairāk cilvēku novērtē iespēju ērti un droši pavadīt ikdienu, paņemot līdzi uz darbu un citviet visu nepieciešamo mugursomā. Arī vīrietim šāda dāvana noteikti patiks, it īpaši, ja viņš regulāri ņem līdzi portatīvo datoru, dokumentus un citas lietas, dodoties uz darbu vai mācībām.

Tāpat mugursoma vienlīdz labi noder arī, dodoties pie dabas, sportojot vai vienkārši ejot no punkta A uz punktu B. Ietilpīgā somā var paņemt līdzi visu nepieciešamo, un somas nešana uz muguras ir daudz ērtāka, nekā tās pārnēsāšana pie rokas.

Meklē labākās dāvanas kādam īpašam cilvēkam? Ieskaties plašajā interneta veikala Xnet.lv piedāvājumā!