2022.gada 4. jūlijs

Sandis, Uldis, Ulvis

Ikviens ir pelnījis atpūtu: Relaksējoša SPA apmeklējuma priekšrocības 

Ikviens ir pelnījis atpūtu: Relaksējoša SPA apmeklējuma priekšrocības 

Saspringtas darba nedēļas beigās ir dabiski just nogurumu. Bet ir svarīgi pēc tam sevi palutināt ar relaksējošu atpūtu, lai atgūtu spēkus. Un šajā gadījumā var palīdzēt relaksējošas SPA brīvdienas. Pirts un baseina apmeklējums, masāžas un citas lutinošas procedūras sniedz ne tikai mirkli miera, bet arī daudzus ieguvumus veselībai. 

Palīdz mazināt stresu 

Pirmkārt un galvenokārt, SPA apmeklējums ir labākais veids, kā mazināt stresu un nomierināt prātu. Neatkarīgi no izvēlētās procedūras un laika, ko pavadīsiet  SPA viesnīcā, Jūs jutīsieties mierīgāk, jo tas būs brīdis, ko varat veltīt tikai sev. 

Uzlabo miega kvalitāti 

SPA atpūta, īpaši, ja tajā ietverta masāža, pozitīvi iedarbojas uz nervu sistēmu, kas nozīmē arī to, ka Jūsu miegs būs ciešāks un labāks. 

Veicina serotonīna un dopamīna izdalīšanos 

Vai zinājāt, ka došanās uz SPA Jūs var padarīt laimīgāku? Zinātniski pierādīts, ka SPA nāk par labu ķermenim, prātam un dvēselei. Piemēram, masāžas laikā organismā izdalās serotonīns un dopamīns - hormoni, kas atbildīgi par labsajūtas veidošanos. 

Tādēļ daudzi cilvēki, kuri cieš no depresijas vai nomāktības, izvēlas regulāri apmeklēt SPA procedūras - tās palīdz justies labāk. SPA apmeklējums palīdz arī cīnīties ar nomāktību, kas saistīta ar gadalaika maiņu - daļu cilvēku ietekmē vēlam rudenim un ziemai raksturīgie laikapastākļi, un tā vien gribas sasildīties ja ne siltajās zemēs, tad vismaz kādā saunā vai baseinā. SPA viesnīca ir labs variants, kā to īstenot. 

Uzlabo ādas stāvokli 

Vai zinājāt, ka dabiskā antioksidantu ražošana ķermenī sāk samazināties jau pēc 20 gadu vecuma? 

Kā jau mēs zinām, mūsu āda nav elements, kas laika gaitā kļūst skaistāks. Tas ir iemesls, kādēļ ir tik svarīgi rūpēties par savu ādu un darīt visu iespējamo, lai aizkavētu novecošanās procesus. Par laimi, ir daudz SPA procedūru, kas var padarīt mūsu ādu gaišāku, gludāku un starojoši jaunāku. 

Samazina sāpes 

 Ja Jūs moka galvassāpes vai muguras sāpes, masāža un citas SPA procedūras varētu būt tieši tas, kas vajadzīgs. Izvēlieties savām vajadzībām atbilstošu piedāvājumu un parūpējieties par savu labsajūtu! 

Atkarībā no izvēlētajām SPA procedūrām, tās var arī stiprināt imunitāti, kā arī mazināt dažādu saslimšanu simptomus. 

Labākie SPA Latvijā - izvēlieties savu atpūtu! 

Šobrīd dažādi SPA Latvijā pieejami plašā izvēlē - ikviens var izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko atpūtu! 

Viena no populārākajām izvēlēm ir Baltic Beach Hotel & SPA Jūrmalā, kas piedāvā daudz vilinošu iespēju. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties viens, kopā ar mīļoto cilvēku vai ģimenes lokā, tur Jūs sagaida patiesi laba atpūta. Jūs varat izvēlēties, piemēram, romantisku atpūtu diviem vai jautras ģimenes brīvdienas, kas sniegs ne tikai ieguvumus veselībai, bet arī nodrošinās možu garastāvokli. 

Baltic Beach Hotel & SPA Jūrmalā - tā ir vieta, kur baudīt karalisku komfortu. Šī piezvaigžņu viesnīca atrodas pašā jūras krastā, kas atpūtai piešķirs vēl īpašāku noskaņu. Viesnīca piedāvā ne tikai ērtus numuriņus, gardas maltītes un izsmalcinātu SPA atpūtu, bet arī unikālu 25 metrus garu baseinu ar siltu jūras ūdeni, kas ļaus sajusties kā ārzemju kūrortā. 

Šīs un citas atpūtas iespējas atradīsiet gribuatpusties.lv - interneta vietnē, kur apkopoti labākie  SPA piedāvājumi ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstīs - Lietuvā un Igaunijā. 

Ietaupiet laiku un naudu - atlasiet piedāvājumus pēc Jums svarīgiem parametriem un izmantojiet iespēju atpūsties par patīkamām cenām. Vairāk par atpūtas iespējām uzzināsiet www.gribuatpusties.lv.