2021.gada 27. novembris

Lauris, Norberts

7 idejas romantiskai nedēļas nogalei

7 idejas romantiskai nedēļas nogalei

Vēlaties izbaudīt romantisku nedēļas nogali, bet trūkst ideju, kur doties un ko darīt? Turpiniet lasīt un gūstiet iedvesmu! Esam sagatavojuši vairākas iespējas, kas palīdzēs Jums izplānot nākamās brīvdienas. 

Apmeklējiet vietu, kur pirmo reizi satikāties 
Laba ideja romantiskām brīvdienām ir doties uz vietu, kur pirmo reizi satikāties, un pakavēties atmiņās par to laiku - neatkarīgi no tā, cik sen tas bijis. Varat pavakariņot restorānā, uzņemt mīļus foto un video, nakšņot viesnīcā. Tā noteikti būs īpaša nedēļas nogale pat tad, ja būsiet pavisam netālu no mājām. 

Izmēģiniet kaut ko jaunu 
Labs veids, kā izbaudīt vienam otra kompāniju un gūt jaunus iespaidus, ir kopīgi izmēģināt kaut ko jaunu. Vienojieties par to, kas Jūs abus varētu interesēt. Varbūt jau sen vēlaties sākt sportot vai iemācīties dejot. Starp citu, daudz iespēju un apmācību var atrast arī internetā un izbaudīt pat neizejot no mājām. 

Dodieties kopīgā pārgājienā 
Arī došanās pārgājienā var būt romantiska, turklāt tas būs piedzīvojums, kas dāvās Jums daudz kopīgu atmiņu. Ieplānojiet maršrutu, paņemiet līdzi maltīti un termosu ar siltu dzērienu, kā arī uzlādējiet viedtālruņus, lai pa ceļam uzņemtu daudz lielisku fotoattēlu. 

Tēlojiet tūristus savā pilsētā 
Lai noķertu īpašu brīvdienu sajūtu un jaunus iespaidus, nebūt nav vajadzīgs doties uz citu pilsētu vai valsti - Jūs varat kļūt par tūristiem paši savā pilsētā! Nereti ikdienas skrējienā mēs pat nepamanām tik daudz skaistu vietu, uztverot tās par pašsaprotamām.
Jūs varat paņemt tūrisma bukletus un doties ekskursijā pa savu pilsētu, nogaršot jaunus ēdienus un pat palikt tuvākajā viesnīcā! Vides maiņa ir ļoti vērtīga - pat ja esat pavisam netālu no mājas. 

Izbaudiet SPA atpūtu
Iespējams, Jums šķitīs vilinoša doma par kopīgu SPA apmeklējumu, lai izbaudītu nesteidzīgus mirkļus, relaksējošu masāžu, ūdens procedūras un gardas maltītes. Šobrīd SPA piedāvājums ir plašs, tādēļ katrs var izvēlēties sev tīkamāko variantu. 

Ja Jūs saista šāda veida atpūta, labs galamērķis būs, piemēram, Sigulda, kur pieejamas vairākas lieliskas iespējas. Jūs varat izvēlēties, piemēram, kopīgu pirts un baseina apmeklējumu vai atpūtu ar nakšņošanu un privātu nakts SPA, ko piedāvā Hotel Sigulda. Skatīt piedāvājumus un smelties citas idejas SPA brīvdienām varat interneta vietnē GribuAtpusties.lv, kur apkopoti vislabākie atpūtas piedāvājumi. 

Vēl viens galamērķis, ko noteikti vērts apsvērt, ja vēlaties izbaudīt lutinošus mirkļus, ir viesnīca Lielupe. Tā atrodas Jūrmalā, netālu no jūras, sniedzot iespēju ne tikai izbaudīt ūdens priekus viesnīcā, bet arī doties pastaigā pa pludmali un ieelpot svaigo jūras gaisu. 

Dodieties garākā izbraucienā 
Došanās izbraucienā kopā ar partneri ir viena no romantiskākajām idejām. Varat iepriekš izvēlēties galamērķi, bet varat arī ļauties spontānām idejām un vienkārši doties ceļā - piestāt interesantos apskates objektos, iegādāties maltīti iepriekš nezināmās ēstuvēs un ļauties pārsteigumiem. 

Izslēdziet telefonus un palieciet mājās 
Lai pilnvērtīgi atpūstos un izbaudītu vienam otra kompāniju, nebūt nav vajadzīgs doties ārpus mājas. Izslēdziet savus viedtālruņus un izbaudiet kopīgus mirkļus izmēģinot kādu jaunu recepti, skatoties seriālus, ejot vannā, spēlējot kādu spēli vai vienkārši sarunājoties. Iespēju ir tik daudz - reizēm, lai uzburtu romantiku, vajadzīgs vien mazliet iztēles. 

Ir vairāki veidi, kā noorganizēt romantisku atpūtu - gan dodoties tuvākā vai tālākā ceļā, gan arī paliekot mājās. Jo galvenais atslēgas vārds šeit ir - kopā.