2022.gada 27. maijs

Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Ozona saunas, podologa un limfodrenāžas procedūras

Jēkabpils uzņēmums SIA “Krēzs” piedāvā ozona saunas, podologa, apavu dezinfekcijas un limfodrenāžas procedūras.

Ozons O3 ir zila, ūdenī šķīstoša gāze ar specifisku smaržu, kuru var sajust ārā pēc negaisa. Ozons ir aktīva ķīmiska viela, aktīvs dezinficētājs, kas ķīmiski ātri reaģē. Tas ir uz pusi aktīvāks oksidētājs nekā hlors, turklāt iedarbojas pat 3000 reižu ātrāk. Ozons spēj deaktivizēt vīrusus, sēnes, pelējumu. Ozons izreaģē ātri, sagrauj mikroorganismu šūnu membrānas un pārvēršas skābeklī.

Ozona saunas procedūras laikā no organisma tiek izvadīti toksīni, šūnas bagātinās ar skābekli, kā rezultātā mazinās stress un nogurums, atjaunojas enerģija un stiprinās imunitāte. Tiek paātrināti iekšējo orgānu un endokrīno dziedzeru metabolisma procesi, kā rezultātā 20 minūšu sesijā tiek zaudētas 250 – 450 kalorijas, mazinās ķermeņa apjoms un celulīts.

Ozona saunā cilvēks sēd kā sava veida kapsulā vai pirtī 42 grādu temperatūrā, ķermenis atrodas saunā, galva ir ārpus tās. Šīs iespējas dēļ sauna piemērota arī cilvēkiem, kas nepanes tradicionālo pirti. Saunas apmeklējuma laikā, pateicoties tvaika un aktīva skābekļa kombinācijai, tiek atvērtas poras, kas sekmē aktīvā skābekļa iekļūšanu šūnās, kā rezultātā tiek aktivēta vielmaiņa, izvadīti toksīni. Pateicoties aktīvā skābekļa limfātiskās sistēmas stimulējošai darbībai, tiek uzlabota imunitāte, kas palīdz cīnīties pret vīrusiem un infekcijām, veicina brūču dzīšanu, uzlabojas vispārējais ādas stāvoklis, mazinās celulīts, stress un nogurums. 

Pēc procedūras cilvēks ir nosvīdis, taču nav ieteicams iet dušā vismaz divas stundas, lai nostiprinātu ozona iedarbību. Pēc saunas lieko mitrumu var noslaucīt ar dvieli, pasēdēt, kamēr āda apžūst, atpūsties.

Ozona saunas cenas:
20 min – 12 €
30 min – 14 €
40 min – 16 €


SIA “Krēzs” piedāvā arī podologa pakalpojumus, apavu dezinfekciju no sēnītēm un nepatīkamām smakām, kā arī limfodrenāžas procedūru.

Atšķirībā no pedikīra meistara, kurš nodarbojas tikai ar veselas pēdas apstrādi, podologs veic ārstniecisko pēdu aprūpi. Pie speciālista nāk klienti, kuriem ir pēdu problēmas, piemēram, varžacis vai ieaudzis nags un šī iemesla dēļ tiek izjustas sāpes un ir grūtības uzvilkt apavus, kā arī gadījumos, kad ir nagu sēnīšu saslimšanas. Podologa pakalpojumi nepieciešami  arī veciem cilvēkiem, kuriem ir sabiezējuši nagi un paši tos nespēj apkopt.
 
Savukārt apavu dezinfekcijas speciālā iekārta nepieciešama, lai cilvēkam sniegtu pakalpojumu kompleksi. Apavu dezinfekcija īpaši nepieciešama klientiem, kuriem tiek ārstēta pēdu un nagu sēnīšu infekcija, pretējā gadījumā ir liels reinfekcijas risks – apavos sēnīšu infekcijas izraisītāji turpina dzīvot, padarot ārstēšanu mazefektīvu.

Mehānisko limfodrenāžu izmanto gan ārstnieciskā, gan kosmētiskā nolūkā. Mehāniskās limfodrenāžas laikā ar mainīgu gaisa spiedienu tiek masētas kājas vai viss ķermenis. Vispārējās limfodrenāžas laikā notiek mehāniski dozētas gaisa plūsmas kompresija virzienā no kāju pēdām uz gurniem, no plaukstas uz pleca daļu.

Mehāniskā limfodrenāža tā ir masāža ar mainīgu gaisa spiedienu, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Šī procedūra palīdz ārstēt celulītu, novērš tūsku, likvidē venozās atteces traucējumus.

Mehāniskā limfodrenāža noņem kāju smaguma sajūtu, atbrīvo ķermeni no toksīniem, noņem nogurumu un pietūkumu, samazina celulītu.

Limfodrenāžas cenas:
30 min – 12 €
40 min – 14 €


Ozona saunas, podologa, apavu dezinfekcijas un limfodrenāžas procedūras pieejamas Jēkabpilī, Bebru ielā 15.

Pieraksts uz procedūrām pa tālruni: 25479292, krezs.lv

Atstājiet komentāru