2022.gada 5. jūlijs

Andžejs, Andžs, Edīte, Esmeralda

Kā atrast piemērotāko Valentīna dienas dāvanu?

Kā atrast piemērotāko Valentīna dienas dāvanu?

Svētā Valentīna diena jeb Visu mīlētāju diena arvien plašāk tiek atzīmēta arī Latvijā. Tie ir svētki, kad gribas pārsteigt un īpaši iepriecināt savu mīļo cilvēku. Tiek meklētas dāvanas un idejas, lai šī diena kļūtu par neaizmirstamiem svētkiem.

Kādas dāvanas Valentīndienā būtu vispiemērotākās? Šie ir mīlētāju svētki, tādēļ nevajadzētu izraudzīties saimniecībā noderīgas lietas! Dāvana jāizraugās tā, lai mīļotais cilvēks saprot, ka Jūs viņu mīlat un novērtējat, tādēļ var izraudzīties dāvanu, kas domāta tikai tās saņēmējam.

Romantisks piedzīvojums

Vēl viens labs dāvanas variants - romantiskā gaisotnē kopā pavadīta Valentīna diena vai vakars, baudot izsmalcinātu maltīti, romantisku atpūtu vai metoties trakos piedzīvojumos. Šādu iespēju piedāvā dāvanu karte pārim vai dāvanu karte atpūtai, izvēloties tikai Jums diviem piemērotāko piedāvājumu.
Lai arī kā izvēlaties svinēt šos svētkus, atcerieties, ka neatņemama Valentīndienas sastāvdaļa ir ziedi un sveces!

Personalizētas dāvanas

T-krekls vai džemperis ar oriģinālu apdruku, kā arī kanva vai krūzīte ar mīļotā cilvēka fotogrāfiju būs arī sava veida mīlestības apliecinājums un parādīs, ka dāvana ir izraudzīta, domājot tieši par viņu.
Ikviens no mums zina sava mīļotā cilvēka ieradumus un dzīves veidu, kas palīdzēs izvēlēties dāvanu.

Viedpulkstenis

Laba dāvana, kas apliecinās rūpes par mīļoto cilvēku, var būt viedpulkstenis. Šī modernā ierīce ļaus nepalaist garām ienākošos zvanus un e-pasta vēstules, kā arī sekot līdzi veselības rādītājiem un ikdienas aktivitāšu intensitātei.
Smaržas un kosmētika

Dāvana, kas ļauj izcelt ikviena cilvēka individualitāti, noteikti ir smaržas un kosmētika. Tomēr jāņem vērā dāvanas saņēmēja gaume un paradumi. Labāk izvēlēties kvalitatīvas un ilgi noturīgas smaržas vai, piemēram, SPA komplektu, lai dāvana priecētu un palutinātu tās saņēmēju.

Piederumi atpūtai un hobijiem

Aktīva dzīvesveida cienītājiem piemērotas dāvanas, kas ļaus izbaudīt atpūtu brīvā dabā. Makšķerniekiem tie būs labi makšķerēšanas piederumi, medniekiem – medību piederumi, tomēr ikvienam aktīvā dzīvesveida piekritējam piemērota būs termokrūze vai termoss. Izvēloties kādu no šīm dāvanām, pievērsiet uzmanību tās dizainam, piemēram, medniekam izvēloties termosu ar brieža attēlu.

Naktstērps

Lai ikdienas rutīna nenomāktu attiecības, kā dāvanu var izvēlēties īpaši izsmalcinātu naktsveļu.

Lai kāda arī būtu Valentīna dienas dāvana mīļotajam cilvēkam, galvenais, lai tā būtu izvēlēta no sirds!

Interneta veikala 220.lv sadaļā “Valentīndienas dāvanas” atradīsiet interesantas dāvanas, kas piemērotas cilvēkiem ar visdažādākajām gaumēm. Neaizmirstiet arī par dāvanas iesaiņošanu un noformējumu, jo pirmais iespaids un emocijas, kas rodas saņemot skaisti un gaumīgi noformētu dāvanu ir ļoti svarīgs gan sievietēm, gan vīriešiem. Ieskatieties plašajā veikala piedāvājumā un izvēlieties vispiemērotāko pārsteigumu savam mīļotajam!

Lai Svētā Valentīna diena ir mīlestības, romantikas un skaistu emociju pilna!