2022.gada 3. jūlijs

Benita, Everita, Sulamīte, Verita

Idejas neaizmirstamai dzimšanas dienas dāvanai

Idejas neaizmirstamai dzimšanas dienas dāvanai

Dzimšanas diena ir lieliski svētki, taču dāvanas atrašana gaviļniekam var šķist ļoti sarežģīts uzdevums. Tomēr, domājot par dāvanas izvēli, nevajadzētu arī aizmirst, ka dāvināt var ne tikai lietas, bet arī piedzīvojumus. Turpinājumā nedaudz vairāk par piedzīvojumu dāvanām - lasiet un smelieties iedvesmu!

Dāvanas dāmai

Apsveikumi dzimšanas dienā vienmēr ir patīkami, bet, ja tie tiek papildināti ar neaizmirstamu dāvanu, tad svētki noteikti ir izdevušies. Ko uzdāvināt mammai, māsai, mīļotajai sievietei vai draudzenei?

Kura sieviete nevēlētos pavadīt aizraujošu laiku, radot pati savas smaržas? Dāvājiet viņai iespēju izcelt savu unikalitāti ar aromāta palīdzību.

Savukārt, ja dāmas kaislība ir deja, ieprieciniet viņu ar iespēju piedalīties individuālā deju nodarbībā. Pozitīvas emocijas garantētas!

Kafijas mīļotāja noteikti priecāsies par kafijas pagatavošanas meistarklasi, savukārt azartiskāka dāma būs sajūsmā par lidojumu ar gaisa balonu. Daļa piedzīvojumu paredzēti divām personām, tādēļ dāvanas saņēmēja varēs izvēlēties, ar ko dalīties priekā!

Dāvanas kungam

Nereti dāvanu vīrietim izvēlēties šķiet grūtāk, taču ne tad, ja runa ir par piedzīvojumiem. Jūs varat uzdāvināt braucienu ar kartingu vai Ferrari, iepriecināt ar gardām vakariņām restorānā vai īpaši vīrietim paredzētu SPA rituālu.

Lieliska dāvana var būt arī improvizācijas teātra izrāde ar vakariņām, kas ļaus gūt pozitīvas emocijas un palutināt garšas kārpiņas. Dzimšanas dienas svinības noteikti būs izdevušās!

Kur meklēt šīs un citas aizraujošas dāvanas?

Ja vēlaties atrast dāvanu, kas pārsteigs un iepriecinās, ieskatieties davanuserviss.lv piedāvājumā, kur atradīsiet plašu piedzīvojumu dāvanu klāstu visām gaumēm un dažādiem svētkiem. Tur Jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas arī pāriem, ģimenēm ar bērniem, kā arī biznesa partneriem.

Lai dāvanu klāstā orientēties būtu vienkāršāk, piedāvājumi sakārtoti atsevišķās kategorijās. Noteikti iepazīstieties ar piedāvājumu aprakstiem, lai izvēlētos gaviļniekam piemērotāko dāvanu.

Ja tomēr nevarat izvēlēties, ieprieciniet ar dāvanu karti vai dāvanu komplektu, kas dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamu dāvanu. Vairāk informācijas meklējiet www.davanuserviss.lv.