2024.gada 22. septembris

Maigurs, Mārica, Māris

Jēkabpils futbolisti uzvar svarīgā spēlē

Atnākošos līdzjutējus sestdien iepriecinājā FK "Jēkabpils" spēlētāji. Pēc vairākām neveiksmīgām mājas spēlēm mūsu futbolisti spēja saņemties un iegūt vērtīgu uzvaru.
Šādas uzvaras dod papildus pārliecību un uzlabo spēles kvalitāti, jo tieši pārliecība par saviem svēkiem ir viena no svarīgākajām īpašībām, lai uzvarētu spēlē. Īpaši iepriecināti bīja uzticīgie līdzjutēji, kas kā katru spēli dodas atbalstīt savu komandu un cer uz uzvaru katrā spēlē un pēc sāpīgiem zaudējumiem nenovēršas no savas komandas, bet atkal un atkal piepilda stadiona tribīnes. Ar savu ticību uzvarai, līdzjutēji iedvesmo futbolistus jaunām uzvarām.
Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0 par labu Jēkabpils komandu uzvarot FK AUDA. Vārtus guva piektajā minūtē Anatolijs Grigorjevs un 32. un 44. minūtē divus vārtus guva Sergejs Lebedevs.
Spēle bija bagāta ar noraidījumiem, bet galvenais - izcīnīta uzvara.
Turnīra tabulā FK "Jēkabpils" joprojām saglabā 15. jeb pirmspēdejo vietu, bet jau ir krietni vien pietuvojošies nedaudz augstākajai - 14 vietai.