2022.gada 10. augusts

Audris, Brencis, Inuta

Jautājam: Kad beigsies pandēmija, kādu kultūras pasākumu klātienē Jūs apmeklēsiet vai gribētu apmeklēt vispirms?

Jautājam: Kad beigsies pandēmija, kādu kultūras pasākumu klātienē Jūs apmeklēsiet vai gribētu apmeklēt vispirms?


Santa Kasparsone:
Protams, ka šajā laikā pietrūkst kolektīvu, kurus vadu, pietrūkst komunikācijas, saskarsmes, emociju, jūtos kā robots. Ceru, ka atgriezīsimies pie cilvēkiem pēc iespējas ātrāk... Pirmo kultūras pasākumu, kuru apmeklēšu, kad varēs, ļoti ceru, ka tas būs lielkoncerts "Brāli, brāl”, veltīts brāļiem Kokariem un, ka tas netiks atcelts un varēsim to gan apmeklēt, gan piedalīties kopkoru dziedāšanā.


Una Zlidne: Esmu ļoti noilgojusies pēc teātra. Neviens online pasākums neatsver iespēju ar aktieriem kopā izdzīvot stāstu visā tā krāšņumā. Neplānoju uzreiz doties, jo piesardzība, visdrīzāk, liks brīdi nogaidīt. Tomēr ļoti gaidu šo iespēju!


Laila Pole: Visam šim neticu, uzskatu, ka vīruss ir, bet viss tiek pārspīlēts, lai uztaisītu ekonomisko krīzi. Esmu pret visiem ierobežojumiem, jo redzu, kas notiek ar uzņēmējiem. Tauta tiek dzīta nabadzībā un uzņēmējdarbība ir uz sabrukšanas robežas. Nekādas pandēmijas nav, tas viss ir mākslīgi veidots, baidīti cilvēki. Pandēmija beigsies tad, kad noteikti cilvēki būs piepildījuši pietiekoši savus maciņus. Ļoti ceru, ka tā beigsies martā. Visvairāk man trūkst deju. Apmeklēšu visus pasākumus, kur var dejot. Man pietrūkst deju, sports, pasēdēšana ar ģimeni un draugiem restorānā vai kafejnīcā, iepirkšanās. Ļoti pietrūkst brīvdabas koncertu vasarā. Pietrūkst tusiņu ar draugiem. Ceļot es jau atsāku, jo neticu visam šim pārspīlējumam.


Lāsma Breidaka: Man pietrūkst visu kultūras pasākumu. Pilnīgi visu. Ļoti skumstu pēc koncertiem, teātra, kino, ģimenes vakariņām ārpus mājas, izklaides pasākumiem bērniem, pirts un baseina. Tik ļoti gribas šo visu klātienē baudīt. Kas būs pirmais, grūti pateikt, varbūt beidzot tik ilgi atliktais ikgadējais ģimenes ceļojums ārpus Latvijas. Mēs jau smējāmies, ka pēc pandēmijas mājās nebūs neviena nekad.


Maruta Vītoliņa: Man ļoti pietrūkst ikviena kultūras pasākuma, nešķirojot. Bet visvairāk teātra izrāžu apmeklējuma klātienē. Pirmais kurp došos - uz Daili. Man ir iespēja apmeklēt arī Valmieras teātri un braukt uz visām izrādēm, taču šobrīd, ierobežojumu dēļ, tas ir liegts.

Komentāri (0-9/9)

 • Pateicoties
  22.01.2021 21:20
  Šitādām ļaļām kovids iet uz urrā!!!
 • Annastante
  22.01.2021 18:08
  Kopš kura laika jāciena šaurpierība un tumsonība?

  Nekas, gan Poles kundzi kovids izārstēs. Ir tāda lieta kā karma.
 • Gita
  22.01.2021 15:51
  Katram ir savs viedoklis, un tas jāciena.
  Iesūtiet savu vārdu, uzvārdu un foto - un tad izsakiet savu viedokli. :)
 • Annastante
  22.01.2021 15:38
  Poles kundze būtu pelnījusi, lai ari viņai neticētu viņas klienti. Kā var ticēt! Nospļauties par viņas zināsanām un pieredzi, tāpat kā viņai nospļauties par ārstu un epidemiologu pieredzi. Kā var būt tik šaura piere - ticu tikai tam, kas man izdevīgi. Tikko traucē - neticu...
 • OLGA
  22.01.2021 14:11
  CELOTAJA:
  10 balles Lailai Polei par viņas viedokli! 100% manas domas! Es arī atsāku ceļot, cik nu tas ir iespējams! Šobrīd ir ideālākais laiks ceļojumiem! Viss ir tik sterils un bez cilvēku pūļiem, jūties kā karalis!

  AINAI! - Neredzu, kur ir piedzīvojums būt par aprūpētāju veco ļaužu mītnē? Tas ir darbs! Kādu darbu katrs izvēlas, tādu dara!
  Lailai Polei 100% taisnība un atbalsts.
 • AINIS
  22.01.2021 13:30
  Laila,paldies par viedokli,ko ļoti daudz Latvijas iedzīvotāji atbilsta.Ir valdības apmātie,kas paši neceļo un grib,lai visi sēdētu komandantstundā!??Levits,pat aicināja ceļot.Ceļojām un ceļosim,neskatoties uz ierobežojumiem.Dzīve ir viena un netaisāmies to pavadīt slēgtā telpā.Drīzumā ceļojam uz Vāciju,pie mazbērniem.


 • Njaaaa
  22.01.2021 11:38
  Dīvaini, ka it kā tik izglītots cilvēks, kā Poles kundze, tic šāda veida sazvērestības teorijām. Pieņemu, ka saslimstot kādam tuvākam cilvēkam, ātri vien domas mainītos.
 • CELOTAJA
  22.01.2021 10:08
  10 balles Lailai Polei par viņas viedokli! 100% manas domas! Es arī atsāku ceļot, cik nu tas ir iespējams! Šobrīd ir ideālākais laiks ceļojumiem! Viss ir tik sterils un bez cilvēku pūļiem, jūties kā karalis!

  AINAI! - Neredzu, kur ir piedzīvojums būt par aprūpētāju veco ļaužu mītnē? Tas ir darbs! Kādu darbu katrs izvēlas, tādu dara!
 • Aina
  22.01.2021 09:58
  Laila Pole
  Pateicoties tādiem kā Jūs,covid izplatītăjiem,mēs esam dziļā ekonomiskā krīzē. Varbūt pārstāj vazāties pa tiem ceļojumiem.Ja tik ļoti gribăs piedzīvojumu piesakies kādā veco ļaužu mītnē vai slimnīcā par brīvprătīgo aprūpētāju.

Atstājiet komentāru