2023.gada 8. decembris

Gunārs, Gunis, Vladimirs

Kādas, jūsuprāt, Jēkabpilī ir iespējas aktīvai atpūtai ziemā?

Kādas, jūsuprāt, Jēkabpilī ir iespējas aktīvai atpūtai ziemā?

Sintija: Jēkabpilī ir atvērtas slidotavas, arī Jēkabpils Mežaparkā ir iespējas aktīvi atpūsties, bet es neesmu draugos ar ziemas sporta veidiem. Man labāk patīk aktīva atpūta vasarā, bet tiem, kuriem slidošana un slēpošana iet pie sirds – tiem ir visas iespējas ar to nodarboties.

Valentīna: Mums ir Mežaparks un stadions, kur var aktīvi atpūsties arī ziemā. Man patīk slēpot, esmu gājusi slepot uz Mežaparku. Pagaidām vēl nav sniega, kad būs iešu slepot.
 

Zigrīda: Neesmu jēkabpiliete, šeit atrodos tikai darba stundās un, kādas iespējas ir pilsētā nodarboties ar ziemas sporta veidiem, nezinu. Man pašai patīk slēpot, visbiežāk to daru laukos pļavā, kur var izslēpoties pēc sirds patikas. Agrāk braucu arī uz slēpošanas kalniem, bet tagad vairs nē, tagad laukos dabā, tur ir vislabāk.
 

Andrejs: Nezinu, neesmu interesējies. Man ziemas sporta veidi sveši, pēdējo reizi slēpoju skolas gados. Taču uzskatu, ka jauniesiem tomēr ir labāk iet laukā slidot vai slēpot, nevis sēdēt pie televizora vai datora.
 

Sanita: Jā, Jēkabpilī ir visas iespējas noarboties ar ziemas sporta veidiem. Mežaparkā ir kalns un slēpošanas trase, divas slidotavas gan vienā Daugavas krastā, gan otrā. Es neiesaistos ziemas sporta veidos, man labāk patīk sportot vasarā. Patika vingrošana Kena parkā. Katram jāizvēlas savs aktīvās atpūtas veids, kāds vislabāk iet pie sirds.

Atstājiet komentāru