2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Vai sūtat Ziemassvētku un Jaungada apsveikumus pa pastu?

Vai sūtat Ziemassvētku un Jaungada apsveikumus pa pastu?

Rita: Ar katru gadu mazāk. Esmu apņēmusies šogad vienu atklātni aizsūtīt draugiem uz Angliju. Arī pati pa pastu saņemu tik dažus apsveikumus. Ceru, ka šogad vēl kāds būs.

Armands: Vienu reizi esmu sūtījis apsveikumu pa pastu, iespējams, arī šogad kādu nosūtīšu. Saņemu daudz apsveikumu internetā, arī pats sūtu. Taču pa pastu apsveikumu nav bijis jau vairākus gadus.
 

Veronika: Jā, ik gadu gan sūtu, gan saņemu. Katru gadu aizsūtu vismaz desmit apsveikumus, jau pirmos esmu saņēmusi. Es saglabāju saņemtos apsveikumus, man ir vairākas kastes ar sveicieniem gadu garumā. Es pati arī gatavoju apsveikuma kartiņas, izšuju ar dzijas diegiem rakstus. Šāds apsveikums ir daudz mīļāks un sirdij tuvāks nekā sveiciens pa telefonu īsziņā.
 

Pēteris: Jā, sūtu un arī saņemu. Sūtu apsveikumu kartiņas draugiem, radiem tepat Latvijā un no viņiem saņemu pretī sveicienus. Tā ir laba tradīcija, ko nevajadzētu pazaudēt.
 

Zane: Nē, vairs nesūtu un arī nesaņemu. Sveicienus sūtu, izmantojot internetu, sociālos tīklus. Tehnoloģijas attīstās, bet laika mums paliek arvien mazāk un internetā sūtīts sveiciens aizņem daudz mazāk laika nekā pasta sūtījums. Tāpēc, manuprat, tradīcija sūtīt apsveikuma kartīti pa pastu pamazām zaudē savu aktualitāti.

Atstājiet komentāru