2022.gada 8. decembris

Gunārs, Gunis, Vladimirs

Vai Jēkabpils ielas un ietves ziemā ir pietiekami tīrītas un kaisītas un, cik viegliērti pa tām var pārvietoties?

Vai Jēkabpils ielas un ietves ziemā ir pietiekami tīrītas un kaisītas un, cik viegliērti pa tām var pārvietoties?

Lelde: Ja ir gari gumijnieki kājās, tad ir super! Lielākoties problēma ir nepareizi izbūvētās ielas, jo daudzās vietiņās sakrājas ūdens un tad tiec garām kā gribi. Piemēram, pie ēkas Zemgales ielā 9e vienmēr jāiet pa braucamo daļu, ja nav gumijnieku. Kad tikko bija biezā sniega kārta pilsētā - nodomāju, ka, kopš pamainījās pilsētas vadība, greiders biežāk brauc. Bet tagad kad slapjš, bez gumijniekiem neiespējami. Domāju, ka tas ir ielu izbūves dēļ, ne nolaidīgas tīrīšanas dēļ.

Liene: Jēkabpilī šajos laika apstākļos grūtības ir gan pilsētas ielu apsaimniekotājiem, gan gājējiem un autobraucējiem. Ietves un ielas ir atkušņa putrā, atliek brist cauri un braukt uzmanīgi. Celtnieku ielas mikrorajona autostāvvietu atkusnis kā vienmēr pārvērtis par milzīgu ezeru.

Elīna: Dzīvojot Viestura - Jaunās ielas uz krustojuma pie divām gājēju pārejaam, un vērojot, kas notiek uz ielas, jāteic, ka šogad esmu ieverojusi gan sniega pūtējus, tīrot sniegu no trutuāra, gan auto, kas kaisa săli, gan greideri. Iespējams, šīs ielas tīra un kaisa biežāk, jo tiek intensīvi izmantotas. Bet kā auto braucēja, varu apliecināt, ka ir problēmas ar tā dēvētajām gaisa bedrēm uz asfaltētajām ielām, kuras vasarā un rudenī intensīvi daudzviet lāpīja, bet šobrīd ūdens tās atkal izskalojis un redzot peļķi, nav zināms, kas sagaida tajā iebraucot. It sevišķi tas sakāms par Daraudzības aleju, kur ikviens brauciens ir kā “griežot krievu ruleti”, nekad nezini kāds pārsteigums gaida.

Svetlana: Cik es esmu novērojusi, ejot pa pilsētu, ietves ir tīrītas, ielas kaisītas, nav nekādu problēmu. Uzskatu, ka pilsētas dienesti strādā labi un man par to ir prieks.

Aija: Lielā daļā pilsētas ielas nav viegli izbraucamas, jo acīmredzot ielu projektēšanā un izbūvē nav pietiekami profesionālu speciālistu, lai ielas un ietves izbūvētu tā, lai lietus un sniega kušanas dēļ radušās ūdens masas novadītu no brauktuvēm. Atsevišķas ietves centrālajām ielām ir kvalitatīvi notīrītas. Dzīvoju Dārzu ielā, un mājas pagalmā grūti tikt līdz mašīnai. Noderētu kārtīgi gumijas zābaki.

Atstājiet komentāru